Někteří lidé mi říkají jménem, ale ti nejdůležitější mne oslovují Tchýně - Originální hrnek s potiskem, dárek pro Tchýni Zobrazit větší

Někteří lidé mi říkají jménem, ale ti nejdůležitější mne oslovují Tchýně - Originální hrnek s potiskem, dárek pro Tchýni

Nový produkt

Ideální originální dárek pro Tchýni, matku od maželky.

Kvalitní potisk hrníčku z obou stran.

Vše skladem - odesláno do 24 hod.

Dárková krabička bez potisku.

Objem: 330ml
Volba materiálu hrnku:
1. keramika
2. matné sklo

Více informací

159 Kč s DPH

 • Hrníčky nabízíme ve dvou variantách: keramický hrnek s lesklým nebo matným povrchem. 

  Potisk je zdravotně nezávadný a lechce umyvatelný.

  Hrníčky odesíláme do 24 hod po objednání v krabičce, která chrání hrníček před poškozením.

  Někteří lidé mi říkají jménem, ale ti nejdůležitější mne oslovují Tchýně. Originální hrnek s potiskem, dárek pro Tchýni

  Hledáte originální, praktický, užitečný, cenově výhodný dárek pro Tchýni?  Právě jste objevili více jak tisíc druhů dárků nejenom pro Tchýni, ale celou rodinu. Nabízíme vám doporučení, rady a tipy na dárky podle zájmu, hobby, povolání, rodinného poměru, věku a pohlaví.

  Hledáte dárek na každou příležitost pro Tchýni? Hledáte praktický dárek pro Tchýni k svátku? Nevíte jaký dárek máte koupit Tchýni k narozeninám? Hledáte vhodný dárek, který udělá radost vaší Tchýni? Půjdete navštívit Tchýni a nevíte jaký dáreček ji koupit, aby mněla radost? 

  Proč koupit hrníček jako dárek? Jelikož hrníček je dárek, který je používán každodenně a vámi darovaný unikátní dáreček nebude nikdy zapomenut. Dárkový hrníček je určen pro každého bez rozdílu věku. Vyberte si dárek z největší nabídky dárkových hrníčku v České republice za nízké ceny, které jsou ihned k dodání. Kvalitní dárkové hrníčky vyrobené v České republice - záruka kvality - záruka vaší spokojenosti - záruka spokojenosti s dárkem.

  Nabízíme dárky k svátku, narozeninám, vánocům, výročím, oslavám, rodinným oslavám, svatbám, křtinám, promocím, narození dítěte, počnutí potomka, firemní akcím nebo jen tak pro radost. Udělejte radost svým - blízkým - Tchíním-  krásným dárkem - hrníčkem s potiskem, který udělá velkou radost a vyjádří více než byste použili slova.

  Tchýně - matka manželky je důležitá osoba, nezapomínejte, že i malé a levné dárky udělají radost.

21 other products in the same category:

PayPal