- Originální hrnek s potiskem, dárek pro Tchýni Zobrazit větší

Jsem tchýně a jaká je tvoje super síla- Originální hrnek s potiskem, dárek pro Tchýni

Nový produkt

Ideální dárek pro Tchýni, matku od maželky.

Kvalitní potisk hrníčku z obou stran.

Vše skladem - odesláno do 24 hod.

Dárková krabička bez potisku.

Objem: 330ml
Volba materiálu hrnku:
1. keramika
2. matné sklo

Více informací

159 Kč s DPH

 • Hrníčky nabízíme ve dvou variantách: keramický hrnek s lesklým nebo matným povrchem. 

  Potisk je zdravotně nezávadný a lechce umyvatelný.

  Hrníčky odesíláme do 24 hod po objednání v krabičce, která chrání hrníček před poškozením.

  Hledáte originální, praktický, užitečný, cenově výhodný dárek pro Tchýni?  Právě jste objevili více jak tisíc druhů dárků nejenom pro Tchýni, ale celou rodinu. Nabízíme vám doporučení, rady a tipy na dárky podle zájmu, hobby, povolání, rodinného poměru, věku a pohlaví.

  Hledáte dárek na každou příležitost pro Tchýni? Hledáte praktický dárek pro Tchýni k svátku? Nevíte jaký dárek máte koupit Tchýni k narozeninám? Hledáte vhodný dárek, který udělá radost vaší Tchýni? Půjdete navštívit Tchýni a nevíte jaký dáreček ji koupit, aby mněla radost? 

  Proč koupit hrníček jako dárek? Jelikož hrníček je dárek, který je používán každodenně a vámi darovaný unikátní dáreček nebude nikdy zapomenut. Dárkový hrníček je určen pro každého bez rozdílu věku. Vyberte si dárek z největší nabídky dárkových hrníčku v České republice za nízké ceny, které jsou ihned k dodání. Kvalitní dárkové hrníčky vyrobené v České republice - záruka kvality - záruka vaší spokojenosti - záruka spokojenosti s dárkem.

  Nabízíme dárky k svátku, narozeninám, vánocům, výročím, oslavám, rodinným oslavám, svatbám, křtinám, promocím, narození dítěte, počnutí potomka, firemní akcím nebo jen tak pro radost. Udělejte radost svým - blízkým - Tchíním-  krásným dárkem - hrníčkem s potiskem, který udělá velkou radost a vyjádří více než byste použili slova.

  Tchýně - matka manželky je důležitá osoba, nezapomínejte, že i malé a levné dárky udělají radost.

21 other products in the same category:

PayPal