- Originální dárkový hrnek s potiskem pro strejdu Zobrazit větší

Strejda, něco jako táta , ale víc cool!!! - Originální dárkový hrnek s potiskem pro strejdu

Nový produkt

Vhodný vtipný dárek pro Strejdy, Strýce a Strýčky.

Kvalitní potisk hrníčku z obou stran.

Vše skladem - odesláno do 24 hod.

Dárková krabička bez potisku.

Objem: 330ml
Volba materiálu hrnku:
1. keramika
2. matné sklo

Více informací

159 Kč s DPH

 • Hrníčky nabízíme ve dvou variantách: keramický hrnek s lesklým nebo matným povrchem.

  Potisk je zdravotně nezávadný a lechce umyvatelný.

  Hrníčky odesíláme do 24 hod po objednání v krabičce, která chrání hrníček před poškozením.

  Hledáte originální, praktický, cenově výhodný dárek pro svého Strejdu?  Právě jste našli desítky druhů dárků pouze pro Strýce.

  Hledáte dárek na každou příležitost pro strejdu? Hledáte praktický dárek pro strejdu k svátku? Nevíte jaký dárek máte koupit strýci k narozeninám? Hledáte vhodný dárek, který udělá radost vašemu strejdovi? Hledáte užitečný dárek k výročí na který váš strýc nezapomene? Hrníček je dárek, který je používán každodenně a osoba, která tento dárek od vás obdrží si na vás vždy rád vzpomene. Dárkový hrníček je určen pro každého bez rozdílu věku. Vyberte si dárek z největší nabídky dárkových hrníčku v České republice za nízké ceny, které jsou ihned k dodání. Kvalitní hrníčky vyrobené v České republice - záruka kvality - záruka vaší spokojenosti - záruka spokojenosti s dárkem.

  Nabízíme dárky k svátku, narozeninám, vánocům, výročím, oslavám, rodinným oslavám, svatbám, křtinám, promocím, narození dítěte, počnutí potomka, firemní akcím nebo jen tak pro radost. Udělejte radost svým - blízkým - strýcům -  krásným dárkem - Hrníčkem s potiskem, který udělá velkou radost a řekne více než vaše slova.

  Strejda - strýc - strýček je důležitá osoba, a mněl by vědět, že o něm víte. Kupte strejdovi malý, levný, pěkný dáreček, vyplatí se to.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

28 other products in the same category:

PayPal